Шановні батьки!

В осінньо-зимовий період основними причинами дитячого травматизму є: пустощі з вогнем або піротехнічними виробами, користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, небезпечні ігри на льоду водоймищ, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів часів війни, ожеледиця тощо.

Це говорить про те, що діти часто не усвідомлюють, до яких тяжких наслідків може призвести порушення правил безпечної поведінки, та як потрібно поводити себе, щоб не спрчинити лиха. Не рідко біда приходить тоді, коли ви, батьки, залишаєте дітей без нагляду, не контролюєте їхні розваги та не роз’яснюєте про небезпеку тих чи інших дій.

Тож, щоб уникнути лиха, адміністрація нашого закладу звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду та частіше контролювати їхні розваги.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність на дорогах та водоймах, при поводженні з вогнем, електричним та газовими приладами, побутовою хімією, ліками тощо.

Періодично виділяйте декілька хвилин на відверту розмову з дітьми, адже ці хвилини вимірюватимуться ціною життя! Пам’ятате, щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації!

/Files/images/batkam/33_parta_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.