ОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо

Терещенка Артема – учня 11 класу.Він виборов перші місця на районних олімпіадах з інформаційних технологій та трудового навчання. У складі районної команди брав участь у ІІІ (обласному) етапі з даних олімпіад. До вершин Олімпу Артем ішов разом зі своїми учителями Гнидою Віталієм Васильовичем і Рясковим Василем Олександровичем.

Калінович Євгенію – ученицю 11 класу. У неї – ІІІ місце на районній олімпіаді з української мови. Готувала Євгенію до олімпіади учитель: Москівець Людмила Петрівна.

Шкурата Вадима – учня 10 класу. Він посів ІІІ місце на районній олімпіаді з географії. Його учитель: Павлинський Владислав Григорович.

Журавля Станіслава – учня 7 класу.Він виборов друге місце на районній олімпіаді з інформаційних технологій, виконуючи завдання за 8 клас. Його учитель: Гнида Віталій Васильович.

«Вітрила натхнення» супроводжують учнів школи у цікавих конкурсах за уподобаннями. Шістнадцятеро учнів нашої школи взяли активну участь у Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру», двоє учнів – у міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», п’ятеро – у міжнародному конкурсі з фізики «Левеня», тринадцятеро учнів – у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», п’ятнадцятеро – у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус».

2017-2018 навчальний рік

Вітаємо

Журавля Станіслава – учня 8 класу.Він виборов перше місце на районній олімпіаді з інформаційних технологій . У складі районної команди брав участь у ІІІ (обласному) етапі з даної олімпіад. До вершин Олімпу Станіслав ішов разом зі своїм учителем Гнидою Віталієм Васильовичем.

Кісіля Андрія – учня 8 класу. У нього – ІІІ місце на районній олімпіаді з історії. Готував Андрія до олімпіади учитель: Павлинський Владислав Григорович.

Шкурата Вадима – учня 11 класу. Він посів ІІІ місце на районній олімпіаді з географії. Його учитель: Павлинський Владислав Григорович.

Одинадцятикласниця Базюк Ольга здобула І місце на районному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також посіла ІІІ місце на районному етапі XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Її наставник-педагог: Л.П. Москівець.

«Вітрила натхнення» супроводжують учнів школи у цікавих конкурсах за уподобаннями. Шестеро учнів нашої школи взяли активну участь у Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру», четверо учнів - у міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», шестеро – у міжнародному конкурсі з фізики «Левеня», двадцятьп’ятеро учнів – у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», шестеро – у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», шестеро – Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

2018-2019 навчальний рік

Вітаємо

Гальченка Артема – учня 10 класу, який здобув І місце на районній олімпіаді з трудового навчання. У складі районної команди брав участь у ІІІ (обласному) етапі з даної олімпіади. Учитель Рясков Василь Олександрович.

Журавля Станіслава – учня 9 класу.Він виборов перше місце на районній олімпіаді з інформаційних технологій. У складі районної команди брав участь у ІІІ (обласному) етапі з даної олімпіади. До вершин Олімпу Станіслав ішов разом зі своїм учителем Гнидою Віталієм Васильовичем.

Левченка Олександра – учня 10 класу, який здобув аж дві перемоги: другі місця на районних олімпіадах з інформаційних технологій та інформатики. Його учитель: Гнида Віталій Васильович.

Кісіль Анастасію – ученицю 7 класу. У неї – ІІ місце на районній олімпіаді з української мови та літератури. Готувала Анастасію до олімпіади учитель: Москівець Людмила Петрівна.

Снитку Еліну – ученицю 10 класу. Вона посіла ІІІ місце на районній олімпіаді з біології. Її учитель: Коваленко Ігор Олександрович.

Лукинчук Євгенію – ученицю 10 класу. У неї – ІІІ місце на районній олімпіаді з історії. Учитель Міхно Світлана Іванівна.

Третьокласниці Стрижко Каріна та Шапарєва Альона здобули призові місця на районному етапі XVIV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Їх наставник-педагог: Терещенко І.Г.

2019-2020 навчальний рік

Вітаємо

Левченка Олександра – учня 11 класу, який здобув аж дві перемоги: перші місця на районних олімпіадах з інформаційних технологій та інформатики. У складі районної команди брав участь у ІІІ (обласному) етапі з даних олімпіад. До вершин Олімпу Олександр ішов разом зі своїм учителем Гнидою Віталієм Васильовичем.

Журавля Станіслава – учня 10 класу.Він виборов два других місця на районних олімпіадах з інформаційних технологій та інформатики. Його учитель: Гнида Віталій Васильович.

Гальченка Артема – учня 11 класу, який здобув ІІ місце на районній олімпіаді з трудового навчання. Учитель Рясков Василь Олександрович.

Василькіна Юрія – учня 10 класу. Він виборов теж ІІ місце на районній олімпіаді з трудового навчання. Учитель Рясков Василь Олександрович.

Лукинчук Євгенію – ученицю 11 класу. У неї – ІІ місце на районній олімпіаді з історії. Її учитель Міхно Світлана Іванівна.

Кісіль Анастасію – ученицю 8 класу. У неї – ІІІ місце на районній олімпіаді з географії. Учитель Павлинський Владислав Григорович.

Срібну Маргариту - ученицю 8 класу. Вона отримала подяку за високий рівень знань, практичних умінь, навичок та активну участь у районній олімпіаді з біології.

Терещенко Олександра, учениця 11 класу здобула перемогу (І місце - старша вікова категорія) (учитель Вовк В.І.) на районному етапі обласного конкурсу читців "Тарасовими шляхами". А учениця 8 класу Гулько Юлія (учитель Москівець Л.П.) на цьому ж конкурсі посіла ІІ місце у середній віковій категорії.

/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр1.jpg /Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр5.jpg

/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр2.jpg /Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр4.jpg

/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр3.jpg /Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр6.jpg

/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр7.jpg/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр8.jpg

/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/гр9.jpg/Files/images/jittya_shkoli/konkursi_ta_olmpadi/п.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 436

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.