СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ

Протягом 2016-2017 навчального року активну участь у районних змаганнях з легкоатлетичного кросу, з міні–футболу, настільного тенісу, волейболу брали спортсмени школи та здобули вагомі результати.

І. На районних змаганнях з футболу на кубок земляка-академіка Володимира Пащенка наші школярі вибороли ІІІ місце.

ІІ. на районних змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2000-2001р.н. в залік районної Спартакіади посіли теж ІІІ місце.

І. Із районних змагань з футболу на кубок воїна-афганця Ігоря Веклича 18 травня команда юнаків школи повернулася з нагородою.

ІІ. На чемпіонаті району з настільного тенісу гідно себе показала команда тенісистів у складі Шкурата Вадима, Захарченка Владислава, Фоміної Альони та Базюк Ольги. Зокрема, дівчата у старшій віковій категорії посіла командне ІІІ місце.

І. Команда юнаків школи під керівництвом тренера, учителя фізкультури В.А. Москівця взяла участь у районних змаганнях з волейболу на кубок воїна-афганця Віталія Пустовара. За підсумками змагань дружна команда закладу виборола бронзову нагороду.

Протягом 2017-2018 навчального року активну участь у районних змаганнях з міні–футболу, настільного тенісу, волейболу брали спортсмени школи та здобули вагомі результати.

ІІ. На чемпіонаті району з настільного тенісу гідно себе показала команда тенісистів у складі Шкурата Вадима, Демка Едуарда, Базюк Ольги та Снитки Еліни. Зокрема, дівчата у старшій віковій категорії посіла командне ІІІ місце.

І. Команда юнаків школи під керівництвом тренера, учителя фізкультури В.А. Москівця взяла участь у районних змаганнях з волейболу на кубок воїна-афганця Віталія Пустовара. За підсумками змагань дружна команда закладу виборола срібну нагороду.

ІІ. Друге місце посіли наші спортсмени і на районних змагання з волейболу серед юнаків закладів ЗСО в залік районної Спартакіади.

Протягом 2018-2019 навчального року вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» – призери ІХ-го відкритого районного туристського зльоту учнівської молоді пам’яті Василя Маценка. Керівники: І.О.Коваленко, В.О.Рясков.

І. Десятикласниця Кочерженко Ольга виборола ІІ місцесеред дівчат дистанції 1 класу таІІ місцеу конкурсі "зв'язок" на шостих відкритих змаганнях учнівської молоді з техніки пішохідного туризму у приміщенні Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ. На змаганнях з настільного тенісу в залік районної Спартакіади школярів команда закладу у складі Косенка Богдана, Кісіля Андрія, Лукинчук

Євгенії та Снитки Еліни зайняла ІІІ місце. Серед дівчат Лукинчук Євгенія була третьою, а Снитка Еліна - четвертою.

І. Команда юнаків нашої школи стала срібним призером районних змагань з волейболу, поступившись у фінальній грі лише команді Решетилівської гімназії.

ІІ. У Відкритій Першості Решетилівської ДЮСШ з волейболу наші волейболісти зайняли теж ІІІ місце і нагороджені грамотами та медалями

І. Команда дівчат закладу на районних змаганнях з волейболу в залік районної спартакіади у напруженій боротьбі завоювала почесне 3 місце! Щирі вітання юним спортсменам та їх керівнику Москівцю В.А.

ІІ. Вперше у цьому році рій «Єдині» взяв участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). За підсумками двох днів змагань рій нагороджений п’ятьма грамотами Районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за другі і треті місця.

І. Також Терещенко Олександра нагороджена грамотою за особисті досягнення - за ІІІ місце в змаганнях з виду "Силові змагання" (згинання та розгинання рук в упорі лежачи", а Дубина Віталій - нагороджений грамотою товариства сприяння обороні України ДТСААФ за І місце в змаганнях з виду "Стрільба з пневматичної гвинтівки".

ІІ. Вітаємо усіх учасників рою на чолі з виховниками Москівцем В.А. та Коваленком І.О. з вдалим знайомством з цією, хоч і не простою, але дуже цікавою грою. ТАК ТРИМАТИ!

Протягом 2019-2020 навчального року

Вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» – призери (ІІІ місце) відкритого Чемпіонату Решетилівського району з пішохідного туризму на місцевості серед учнівської молоді. Керівники: І.О.Коваленко, В.О.Рясков.

Волейбольна команда юнаків – ПЕРЕМОЖЕЦЬ (Імісце) турніру з волейболу між командами закладів освіти Решетилівщини. Учитель: Москівець В.А.

Команда дівчат закладу на відкритій першості Решетилівської ОТГ з волейболу завоювала ІІ місце! Учитель: Москівець В.А

Протягом 2020-2021 навчального року спортивні змагання не проводилися

Протягом 2021-2022 навчального року

На змаганнях з настільного тенісу у Відкритій спартакіаді серед закладів ЗСО Решетилівської міської ради команда закладу посіла ІІ місце. В особистому заліку Кісіль Анастасія здобула ІІ МІСЦЕ, аМедяник Володимир - ІІІ МІСЦЕ. Учитель Москівець В.А

Команда закладу на змаганнях з волейболу «Кубок пам’яті воїнів-земляків» серед учнів закладів загальної середньої освіти Решетилівської міської ради здобула ІІІ місце!!! Учитель Москівець В.А.