Спортивний олімп

22 грудня 2017 року волейбольна команда (уч. В.А. Москівець) представляла наш заклад у фіналі турніру з волейболу на кубок воїна-афганця Віталія Пустовара. Спортивні баталії велися між чотирма командами у спортазі Решетилівської гімназії. Наші волейболісти у напруженій боротьбі поступилися господарям з мінімальним рахунком і посіли почесне ІІ місце. Тренер та члени команди нагороджені грамотою та грошовою премією.

А 26 січня пройшли районні змагання з волейболу серед юнаків закладів ЗСО в залік районної Спартакіади, в яких взяла участь і команда нашого закладу. Досвідченим у цій грі старшокласникам вдалося вибороти теж ІІ місце. Вітаємо активну, наполегливу, дружню команду закладу і бажаємо в подальшому досягати ще більших перемог!